Mike James: “Eğer takımınız iyi değilse size bencil derler” #EuroLeague

Turkish Airlines EuroLeague’in son şampiyonu CSKA Moskova’nın yıldız oyuncusu Mike James, sosyal medya kullanımı hakkında açıklamalarda bulundu.

Litvanyalı muhabir Donatas Urbonas’a konuşan Mike James, sosyal medya kullanımı hakkında etraflıca açıklamalarda bulunmasının yanı sıra geçtiğimiz sezon elde ettiği sayı krallığı hakkında da konuştu.

James’in açıklamaları şöyle:

“Ben düşünceli bir insanım. Bana göre eğer Twitter kullanıyorsanız kendinizi ifade etmelisiniz. Bazen olumlu karşılanmayacağını bildiğim konularda dahi bir şeyler söylüyorum. Görüşlerinizi belirtmeli ve buna göre yaşamalısınız.

Yaptığım paylaşımlarının sonunun çoğu zaman nereye varacağını biliyorum. Hater’lar beni rahatsız etmiyor. İnsanlar hakkımda kötü şeyler söylerken bile beni güldürebiliyor. Taraftarlar çoğu zaman pek bir şey bilmiyor ve çok duygusallar.

Sosyal medyada eğer benim gibi daha fazla insan istiyorsanız Malcolm Delaney, Tyrese Rice, Chris Singleton, Kyle Hines iyi tercihler olacaktır. Eğer ben kötü bir ikiz isem iyisi Gigi Datome’dir.

Geçtiğimiz sezon herkes nasıl sayı kralı olduğumu konuştu ve bu durum sadece sayı attığım algısına neden oldu. Ama ben geçtiğimiz sezon en çok asist yapan ikinci oyuncuydum. İnsanlar bunu gözardı etti. Siz sayı atabiliyorsanız ancak takımınız iyi değilse sizi bencil diye yaftalarlar.”


Kaynak: Donatas Urbonas

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler