Micov: ”Basketbol takım sporudur. Mike James, #EuroLeague’de sayı kralı oldu ama artık Milan’da oynamıyor”

Olimpia Milano’nun 34 yaşındaki deneyimli forveti Vladimir Micov, Koç Ettore Messina ve eski takım arkadaşı Mike James’e itafen açıklamalarda bulundu.

Ettore Messina önderliğinde EuroLeague’e iyi bir başlangıç yapan Olimpia Milano’da takımın forveti Vladimir Micov, La Repubblica‘ya bazı açıklamalarda bulundu.

CSKA forması altında da Koç Ettore Messina ile çalışan Micov, koçun değişimine ve geçtiğimiz sezondan takım arkadaşı olan Mike James’e değindi.

Deneyimli oyuncunun açıklamaları şu şekilde:

”Koçun CSKA’dan daha rahat olduğunu söyleyebilirim. Onunla bunun hakkında konuştum. NBA tecrübesi onu biraz değiştirdi ki başka türlüsü olamazdı. İyi tanımlanmış bir sisteme ve başarıya giden çok açık bir yola sahip olan zorlu bir antrenör olmaya devam ediyor. Kendimi yaşlı değil iyi hissediyorum ve oyunum her zamanki gibi. Asla smaç vurup duran bir oyuncu olamadım. Basketbol takım sporudur. Sonunda, sadece kulübün sonuçları sayılır ve hatırlanır. Mike James’e bakın, EuroLeague’in sayı kralı oldu ancak sözleşmesi olmasına rağmen artık Olimpia Milano’da oynamıyor. ”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler