Menajeri, Facundo Campazzo için Real Madrid’i işaret etti

Facundo Campazzo’nun menajeri Claudio Villanueva, Arjantinli oyuncunun geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Avrupa’ya dönüp dönmeyeceği yılan hikayesine dönen Facundo Campazzo için menajerinden yeşil ışık geldi. Katıldığı bir programda açıklamalarda bulunan Claudio Villanueva, Avrupa’ya dönüş ihtimallerini dillendirdi.

“Görünüşe göre NBA döngüsü sona erdi. Bana kalsa NBA’i düşünmez ve Avrupa’dan büyük bir takımın teklifini beklerdim. Eğer Charlotte gelirse, “Niye Charlotte’a gidelim ki?” derdim. Ancak Lakers, Boston ya da Bulls gelirse farklı…”

Eğer NBA’de oynayamıyorsa, Avrupa’dan başka bir adım mevcut değil. Dünya’da Facu’yu transfer edebilecek çok fazla takım yok. Şu anda kendisini geliştirmesi gereken yer olan Avrupa’dan iyi bir teklif alacağına eminim.”

Facundo Campazzo’nun menajeri, en çok dillendirilen kulüp olan Real Madrid ile ilgili de konuştu. Villanueva, muhtemel rota olarak İspanyol ekibini işaret etti:

“Akıllara gelen ilk yer orası. Madrid’in ilgilenebileceğini düşünüyorum çünkü Chus Mateo ile harika bir ilişkim var. 25 yıllık arkadaşlığımız boyunca her zaman iletişimdeydik. Ne düşündüğünü biliyorum. Ancak Real Madrid iyi bir kadroya sahip ve bir bağlantı kurmaları gerekecek. Ve sonra işin bir de ekonomik boyutu var.”

Yaz döneminde de EuroLeague takımlarıyla adı sık sık anılan Facundo Campazzo için Mavericks sonrası Olimpia Milano ve Real Madrid iddiaları yapılırken, oyuncunun adı Fenerbahçe Beko’yla da yan yana gelmişti. Ancak sarı lacivertli kulübün GM’i Derya Yannier, yaptığı açıklamada “Şunu net olarak söyleyebilirim ki biz sezonun şu ana kadar olan bölümünde herhangi bir oyuncuyla ilgili herhangi bir somut girişimde bulunmadık.” diyerek haberleri yalanlamıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler