Fenerbahçe Beko’da kaptan Melih Mahmutoğlu, Solgar Vitamin Türkiye Kupası yarı final mücadelesinde Türk Telekom karşısında alınan 81-83’lük galibiyet sonrası açıklamalarda bulundu.

Konuşmasına mücadeleleri için Türk Telekom’u tebrik ederek başlayan Fenerbahçe Beko’nun yıldız oyuncusu, şu açıklamalarda bulundu:

Bu tarz maçlar her zaman sürprizlere açıktır ve zor geçen maçlardır. Bu da öyle bir maç oldu. Basketbolseverler için güzel de bir ortam vardı. Biz biraz daha iyi oynayabilseydik özellikle de hücumda tıkandığımız zamanlar oldu, belki de maçı daha farklı bir şekilde koparabilirdik. Sonuçta Telekom’un da burada mücadelesini küçümsememek lazım. Şimdi finale kaldık ve buraya gelirken adım adım düşünüyoruz demiştik. Artık son bir maç kaldı. Darüşşafaka da buraya gelerek büyük bir iş yaptı, tebrik ederim. Pazar günü saat 17.00’de burada güzel bir maç olacaktır. Kupayı kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Fenerbahçe camiası ve Fenerbahçe ailesi için özel bir hafta sonu. Bugün biz kazandık, yarın da futbol takımımız inşallah kazanacak. Onlar için de zor bir maç, başarılar diliyorum. Pazar günü de biz burada kupayı alırız ve hafta sonu tüm Fenerbahçe camiası için güzel olur. Ben, buradan tüm taraftarımıza teşekkür ediyorum. Pazar günü daha da fazla taraftarımız olacaktır. Yarınki futbol maçının moraliyle Pazar günü burayı doldurup güzel bir atmosfer yaratarak inşallah hep beraber kupanın sahibi oluruz.”

Melih Mahmutoğlu, takımının Türk Telekom karşısında 81-83’lük galibiyet elde ettiği maçta takımı adına 10 sayı ile oynamıştı.


Kaynak: fenerbahce.org

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir