Marko Guduric, Kızılyıldız iddiaları hakkında konuştu

Marko Guduric, geçtiğimiz aylarda çıkan Kızılyıldız’a dönüş haberleri hakkında konuştu.

Sırp milli takımı, 2023 FIBA Dünya Kupası Elemeleri ve EuroBasket 2022 hazırlıkları kapsamında Sırbistan’da toplandı. Önemli yıldızların bir araya geldiği kampın ilk gününde oyuncular, antrenmanın ardından medyayla buluştu. Milli takımın önemli parçalarından birisi olan Marko Guduric de basın mensuplarının kendisine yönelttiği sorulara yanıt verdi.

Fenerbahçe Beko forması giyen Sırp yıldız, geçtiğimiz aylarda kendisi hakkında çıkan Kızılyıldız iddialarıyla ilgili de konuştu. Guduric, Kızılyıldız ile iyi bir geçmişi olduğunu ancak şu an Fenerbahçe’nin kontratlı oyuncusu olduğunu söyleyerek çıkan bu haberlerin doğruluk payı taşımadığını ifade etti.

“Günümüzde herkes internette istediğini yazabiliyor. Bir profil oluşturup istediğini yazıyorsun. Sonra insanlar bunu paylaşmaya başlayınca olay bir yöne doğru ilerliyor. Kızılyıldız günleri benim için güzeldi, orayı sevdiğimi herkes biliyor. Ancak şu an bir kontratım var.”

Marko Guduric için çıkan Kızılyıldız iddiaları geçtiğimiz haftalarda oyuncunun menajeri Misko Raznatovic tarafından yalanlanmıştı. Raznatovic, Guduric için “Kulüpten ayrılmayı bir an olsun ne konuştu ne de düşündü” diyerek defteri net bir şekilde kapatmıştı. Bu durum şimdi de oyuncunun kendisi tarafından doğrulanmış oldu.

FIBA 2023 Dünya Kupası Elemeleri I Grubu’nda rakibimiz olan Sırbistan, çalışmalarını önümüzdeki haftalarda da sürdürecek. 25 Ağustos’ta Yunanistan’ı sahasında ağırlayacak olan Sırplar, 28 Ağustos tarihinde ise milli takımımızla kozlarını paylaşmak için Sinan Erdem Spor Salonu’nda konuk olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler