Önümüzdeki sezon NBA‘de Memphis Grizzlies formasıyla mücadele edecek olan Marko Guduric, Fenerbahçe Beko için veda mesajı yayımladı.

Kişisel sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayımlayan Marko Guduric, duygusal cümlelerin yer aldığı mesajında Fenerbahçe Kulübü’nden aile olarak bahsetti ve sarı lacivertli forma altında hiç yabancılık çekmediğinin altını çizdi.

Guduric’in mesajı şu şekilde:

“Başka bir ülkede, evden uzakta ilk deneyimimdi. Bana yabancıymışım gibi hissettirmediğiniz için teşekkür ederim. Hislerimi ifade etmek gerçekten zor. İki yıl önce buraya geldiğimde bu kulübe ve İstanbul’a bağlı olacağımı hayal bile edemezdim. Birlikte kazanmak, kaybetmek, ağlamak, gülmek bizi birbirimize bağladı. Bu sezon hedeflerimize ulaşamadık ancak her şeyle başa çıkış şeklimizle ve takım arkadaşlarımla gurur duyuyorum.

Tüm takım arkadaşlarımda ve kulüpte görev alan herkese benim için yaptıkları şeyler için minnettarım. Koç Zeljko’ya ise bana verdiği fırsat ve inancı için özel olarak teşekkür ederim. Sahada ve dışında ondan öğrendiğim her şey için de… Her gün bana hissettirdikleri büyük sevgi ve eşsiz destek için Fenerbahçe taraftarlarına da teşekkür ederim. Kalbimde her zaman özel bir yeriniz olacak.

Şu an kariyerimde yeni bir adım attım. Bu her zaman hayalini kurduğum şeydi. Bu kesinlikle bir veda değil çünkü aile ne olursa olsun birbirine bağlı kalır. Sevgilerimle, Marko Guduric.”


 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

To my Fenerbahce family This was the first time for me to be away from home and to play in another country, in another city. Thank you, for not feeling like a stranger any second of the way. It is really hard to describe what you represent to me, and how much you mean to me. When I arrived at the club two years ago, I couldn’t imagine I would become this attached to Istanbul and all of you. We have been growing together, winning and losing, laughing and crying and this is what has connected us. We didn’t manage to achieve our goal, but I am more than proud of the way we dealt with everything and how we fought until the very end. I would like to thank all my teammates, coaches, all the people at the club, medical staff – for everything they have done for me. I would like to specially thank my coach Zeljko Obradovic for the opportunity and his unbelievable dedication and hard work… For everything I have learnt on the court and outside of it. Big thanks to my fenerbahçe fans for the huge love and support that I have felt every day… You will always have a special place in my heart. The moment has come for me to move on and to make a new step in my career – what I have always been dreaming about – but this is not goodbye because a family always stays connected no matter what.💙💛💙💛 With love, Marko Guduric #fenerbahçe

Marko Gudurić (@marko_guduric21)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir