Mark Cuban, Delonte West’e kucak açtı #NBA

Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, yaşamında oldukça zor günler geçiren takımının eski oyuncusu Delonte West’e kucak açtı.

ABD’nin en büyük magazin sitelerinden biri olan TMZ’de yer alan habere göre Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, geçtiğimiz gün sokaktaki vatandaşlardan para isterken, amiyane tabirle dilenirken görüntülenen Delonte West‘e kucak açtı. Son olarak 2012 yılında parkelerde gördüğümüz West, o yılda da Dallas Mavericks forması terletmişti.

Basketbol kariyerinden sonra hayatı uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle hızla çöküşe giden ve sokakta bir vatandaş tarafından tartaklanırken bile görülen West’e Cuban kucak açtı. Vatandaşlardan para istediği görülen görüntülerin ardından oyuncuya ulaşmaya çalışan Cuban, en sonunda geçtiğimiz gün West’e ulaştı ve onu bir benzinlikten alarak oyuncuyla buluştu.

West’in uyuşturucu nedeniyle harabeye dönen hayatını yeniden inşa etmesi için ona destek olacak olan Cuban, oyuncunun tedavi masraflarını üstlenecek. Bir rehabilitasyon merkezine yatırılacak olan West için NBA, Doc Rivers, Jameer Nelson ve NBA Oyuncular Birliği de yardıma hazır olduklarını duyurmuştu.


Kaynak: TMZ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler