Marina Maljkovic ve Jelena Dubljevic Çin’de aynı takıma imza attı

2017/18 sezonunda Galatasaray Kadın Basketbol Takımı ile FIBA Kadınlar EuroCup şampiyonluğu yaşayan Marina Maljkovic ve Jelena Dubljevic takımdan ayrıldı.

Önce tecrübeli çalıştırıcı Marina Maljkovic Çin Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Shangai Baoshan Dahua ile anlaştı. Ardından Karadağlı oyuncu Jelena Dubljevic de aynı takım ile sözleşme imzaladı.

İki ismin de Çin ekibi ile anlaşma haberi menajerleri Misko Raznatovic ve menajerlik şirketinin ilgili bir Twitter hesabı üzerinden açıklandı.

Öte yandan Galatasaray Spor Kulübü takımdan ayrılan Marina Maljkovic için bir teşekkür açıklaması yayınladı. Açıklamada “Sayın Maljkovic, kendisine gelen diğer teklifleri değerlendirmek istemiş ve Kulübümüzden ayrılmayı talep etmiştir. Bu talep doğrultusunda kulübümüz kendisinin bu isteğini kabul etmiş ve Marina Maljkovic ile Kulübümüzün arasındaki sözleşme karşılıklı anlaşılarak sonlandırılmıştır.” ifadelerine yer verildi.

“Sayın Marina Maljkovic ve yardımcısı Milos Paden’e hizmetlerinden ötürü teşekkür eder, bundan sonraki kariyerlerinde başarılar dileriz.” cümleleriyle de tecrübeli antrenöre teşekkür eden Galatasaray’ın gelecek sezon için kadın basketbol takımını kime emanet edeceği ise henüz belirsizliğini koruyor.


 Açıklama için orijinal kaynak | galatasaray.org

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler