Lukas Lekavicius, Schiller ile Pitino’yu kıyasladı: “Farklılıkları gece ile gündüz gibi” #EuroLeague

Zalgiris Kaunas’ın oyun kurucusu Lukas Lekavicius, şimdiki koçu Martin Schiller ile eski koçu Rick Pitino arasındaki farklılıkları anlattı.

Krepsinis adlı medya kuruluşuna konuşan Lukas Lekavicius, Zalgiris Kaunas’ın şimdiki koçu Martin Schiller ile Panathinaikos dönemindeki eski koçu Rick Pitino arasındaki farklılıkları anlattı.

İkilinin farklılıklarını gece ile gündüz olarak tanımlayan Lekavicius’un açıklamaları şöyle:

“Gece ile gündüz gibi. Bu sezon başlamadan önce biraz tedirgindim, yeni gelecek koçun (Schiller) hakkımızda hiçbir şey bilmeyeceğini sanıyordum. Ancak öyle olmadı. Hakkımızda gerçekten çok şey biliyordu. Adlarımızı, nasıl oynadığımızı, pozisyonlarımızı ve güçlü yönlerimizi…

Pitino ise geldiği ilk gün bize dürüstçe ‘Hakkınızda hiçbir şey bilmiyorum. Kimsiniz, hangi pozisyonda oynuyorsunuz, nereden geliyorsunuz… Kendinizi tanıtın.’ Devamında tıpkı okuldaymışız gibi ‘Benim adım Lukas, Oyun kurucu pozisyonundayım, Litvanya’dan geliyorum…’ şeklinde kendimizi tanıtmıştık. Özetle Martin Schiller buraya gelmeden önce hakkımızdaki her detaya hakim olduğu için çok mutluyum.”


Kaynak: Krepsinis

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler