Los Angeles Lakers yönetimine bir “Ayartma” cezası daha geldi!

NBA’de Los Angeles Lakers yönetimi, geçtiğimiz günlerde aldığı cezanın ardından bir idari ceza ile daha karşı karşıya geldi.

Takımın genel menajeri ve efsanesi olan Earvin Magic Johnson’ın, Giannis Antetokounmpo için söylediği övgü dolu sözler nedeniyle takıma 50 bin dolar tutarında ayartma cezası geldi. Magic, “Evet onda kendimden bir şeyler görüyorum. Top hakimiyeti ve pas yetenekleriyle bana benziyor ancak çok atletik ve hep çemberin üstünde oynuyor. Ben bunu yapamıyordum. Oyunu anlıyor, basketbol zekası ve takım arkadaşları için yarattığı şutlar bana benziyor. All-Star’da ilk beş başladığı için mutluyum çünkü bunu hak ediyor. Bir MVP ve şampiyon olacak, Milwaukee’yi herkese tanıtacak. Onlara bir gün şampiyonluk getireceğini düşünüyorum.” şeklinde konuşmuştu.

Los Angeles Lakers, yine Magic Johnson’ın Paul George’un Pacers ile kontratı devam ederken onu takıma katmak için sözleşme görüşmeleri yaptığı ve bunu TV programında açıkladığı için 500 bin dolarlık bir başka ayatma cezasına çarptırılmıştı.


Kaynak: NBA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler