Los Angeles Lakers, Tarik Black ile sözleşme tazeledi! #kazan

@Lakers
@Lakers

NBA takımlarından olan Los Angeles Lakers, geride bıraktığımız iki sezonu takımında geçiren Tarik Black ile beklenildiği üzere yeniden anlaşmaya gitti ve yirmi dört yaşındaki uzunu kadrosunda tutmayı başardı.

Normal sezonun tamamlanmasının ardından kulüple olan sözleşmesi biten Tarik Black, seçimini yeniden Lakers’tan yana yaptı ve kariyerinin üçüncü senesinde de Los Angeles Lakers’ta kaldı. Tarik Black ile anlaşma sağlayarak yeniden sözleşmeye giden kulüpten resmi açıklama da çok gecikmedi. Yenilenen sözleşmeyi medyaya duyuran Lakers Genel Menajeri Mitch Kupchak, anlaşmayla ilgili bir de açıklamalarda bulundu.

Oyuncusunun güçlü ve başarılı bir yapıya sahip olduğunu ve takımın ileri planları için Black’in önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Mitch Kupchak’ın açıklamaları şu şekilde: ”Tarik, takımımızın ileriye dönük planları için oldukça uygun, aynı zamanda güçlü bir yapıya sahip olan bir oyuncu. O, maçlarda atletikliğini, enerjisini ve mücadeleci yapısını ortaya koyarak oynadı. Bu sayede de takımına pota altında önemli katkılar sağlıyor.” 


  • Kaynak: nba.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler