Lisa Honeycutt: ”Polisi aradım ve onlar, gelip çocuğumu öldürdüler.”

Tyler Honeycutt’ın ölümünden sonra Honeycutt’ın annesi Lisa Honeycutt, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz gün evinde ölü bulunan 27 yaşındaki Tyler Honeycutt’ın annesi Lisa Honeycutt, İsrail menşeli gazete Sport5’a açıklamalarda bulunurken, Tyler’ın kendisini öldürdüğü iddialarını resmen yalanladı. Oğlunun kendisi öldürmediğini, bunu yapanın polis olduğunu belirten Lisa Honeycutt, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“O gün gidip yardım almayı planladı, ama sonra çok üzgündü ve onu anlayamadım. Gerçekten NBA’ye geri dönmek istedi ve Oklahoma için Yaz Ligi’nde oynamaya karar vermişti, ancak testlerini yaptılar ve dizinde problemi vardı. Onun için büyük bir hayal kırıklığıydı. Ona, agresif davranmaya başlarsa polisi çağırmam gerektiğini söyledim. Bu yüzden polisi aradım ve onlar, gelip çocuğumu öldürdüler. Bana kendini vurduğunu söylemeye çalıştılar. Depresifti ve beni inciteceğini bildiği için kendisine zarar vermemesi konusunda bana söz vermişti.”

“Onlara ateş etmedi, pencereden dışarı hedef almadan ateş etti, çünkü panik içinde olduğu için çok korkmuştu. Onların yaptığı durumu sakinleştirmek için yapılan bir girişim değildi. Polis, 30 araç getirdi ve üç tane helikopter havadaydı. Hepsi de korkmuş bir çocuğa karşıydı.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler