LeBron James’e göre Lakers için telaşa gerek yok! #NBA

Boston Celtics karşısında 130-108’lik bir mağlubiyet yaşayan Los Angeles Lakers’ta LeBron James, maç sonunda takımın gidişatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Sezona 8-9’luk bir başlangıç yapmalarının ardından pek de iyi sinyaller vermeyen Lakers için sezonun daha yeni başladığını belirten LeBron James, önlerinde daha 65 maçın olduğu belirtti. “Daha iyi oynamamız gerektiğine eminiz, kimin sahada olduğunun bir önemi yok” diyerek sözlerine başlayan süper yıldız, “Kendi sistemimiz var ve belli ki bu sistemde hızlı bir şekilde daha iyi hale gelmeliyiz. Daha iyi bir seviyede oynayabiliriz” açıklamasıyla da takımın sistemi ve potansiyeli hakkında yorumlarda bulundu.

Çalkantılı başlangıç ardından takım içinde herhangi bir telaş olmadığını dile getiren LeBron: “Hiç telaşımız yok. Ancak sahada olduğumuz her an bir aciliyet duygusu olmalı” dedi.

Sekiz maçlık sakatlık döneminin ardından parkelere güçlü bir şekilde dönen LeBron James sakatlığı hakkında da iyi hissettiğini ve vücuduna güvendiğini dile getirdi. İlerleyen süreçte sakatlığını takip etmeye devam edeceğini belirten LeBron, Boston Celtics karşılaşmasını 23 sayı ve 6 ribaund ile tamamladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler