LeBron James: ”Utah’a herhangi bir saygısızlık etmek istemedik” #NBA

NBA All Star organizasyonuna artık sayılı günler kalırken iki kaptan LeBron James ve Kevin Durant takımlarını dün gece itibarıyla belirledi.

LeBron ilk seçim hakkını Giannis Antetokounmpo’dan yana kullanırken Kevin Durant ise ilk seçim hakkında Kyrie Irving’i takımına dahil etti.

Seçimlerin en dikkat çeken noktalarından biri ise son iki sıraya şu an NBA lideri olan Utah Jazz’in iki yıldız oyuncusunun (Donovan Mitchell – Rudy Gobert) kalmış olmasıydı.

LeBron James konu ilgili olarak Utah’a herhangi bir şekilde saygısızlık etmek istemediklerini esprili bir dil ile ifade etti.

James: ”Burada Utah’a bir saygısızlık yok ancak şunu anlamanız lazım çocukken de video oyunlarında Utah’ı hiç seçmezdik. Karl Malone ve John Stockton ne kadar büyük oyuncular olurlarsa olsunlar onları hiç seçmezdik.”

VIDEO:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Tüm zamanların en çok para kazanan 20 #NBA oyuncusu | GALERİ

Tüm zamanların en çok para kazanan 20 #NBA oyuncusu | GALERİ Artan maaş sınırı sayesinde NBA oyuncuları sevrvetlerine servet katarken biz de tüm zamanların en...

Shaq O’Neal: “#NBA’deki oyuncuların Rudy Gobert’i örnek alması lazım”

NBA'in efsane isimlerinden Shaq O'Neal, NBA'de ter döken uzunların Rudy Gobert'i örnek almaları gerektiğini söyledi. Bir podcast programında konuşan Shaq O'Neal, son zamanlarda sık sık...

Bradley Beal maçı getiriyor; #NBA’de gecenin en güzel 10 hareketi

NBA'de müthiş bir heyecana sahne olan gece geride kaldı ve Bradley Beal son anda sahne alıp takımına maç kazandırdı. Gece boyunca yapılan en güzel 10...