LeBron James: ”K-Love seni seviyorum ve smacımı geri alıyorum” #NBA

LeBron James dün akşam Cleveland Cavaliers’a sahayı dar etti.

Los Angeles Lakers’a triple-double performansıyla galibiyeti getiren LeBron James dün gecenin yıldızı oldu. Son dönemde kırdığı rekorlarla tarihin tozlu sayfalarını aralayan King James dün gece de posteriyle gündeme geldi. Eski takım arkadaşı Kevin Love’ın üzerinden potaya vurduğu smaç gündeme oturdu.

131-120 skorla gelen galibiyetin ardından mikrofonlara konuşan LBJ ”Hayatımın en güzel zamanlarını yaşıyorum” dedi. Basketbol kariyerinin 19. sezonunu oynayan LeBron’un performansı karşısında artık şaşırmaktan öteye geçilemiyor. Kendisi de şu anların çok güzel olduğunu, basketbol oynamanın harikalığından başka bir şey düşünmediğini söylüyor.

”Basketbol oyunu çok güzel bir şey”

Lakers’ın playoff’un ardından play-in turnuvasının da dışında kalma ihtimalleri konuşulurken LeBron bunlara takılmamayı tercih ediyor: ”Takımım hakkında anlatılanlara kulak asmıyorum. Kariyerimin bu noktasındayken böyle şeylere dahil olmam. Bunlar hakkında yazılanları okumam, söylenenleri pek dinlemem. Bunların hiçbiri benim için önemli değil.”

Yakın arkadaşı K-Love’ın üzerinden yaptığı poster hakkında konuşmadan geçmeyen LBJ, posteri ona karşı yapmaktan hiç hoşnut değil: ”Dürüst olmak gerekirse onun orada olmasına sinirlendim. (gülüyor) O benim adamım, kardeşim. Bu olaydan sonra da umarım hala düğününe davetliyimdir. O smaç bugüne kadar yaptığım tüm smaçlar arasında bile değil. O yüzden smacı dışarıda tutacağım. K-Love seni seviyorum ve geri alıyorum. Keşke o iki puanı geri alabilsem ve maçı yine de dokuz sayı farkla kazansak.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler