LeBron James: ”Hiç olmadığım kadar gencim” #NBA

Los Angeles Lakers süper yıldızı LeBron James, triple-double ile noktaladığı gecenin ardından konuştu.

Dün gece Orlando Magic karşısında triple-double ile oynayan LeBron James takımına galibiyeti getirdi. 30 sayı, 11 ribaund, 10 asist ile gecede triple-double yapanlar kervanına katılan LBJ galibiyetin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Bir maç aranın ardından ikinci kez aynı performansı ortaya koyan Lakers yıldızının son dönemdeki bu yükselişinin daha ne kadar sürdürülebilir olduğu soruldu.

”Ben mi? Bu şekilde oynamaya nasıl mı devam edeceğim? 19 yıldır bunu yapıyorum zaten. Sadece yaptığım şeyi yapıyorum. Her geçen gün daha iyiye gittiğimi hissediyorum. Daha sağlıklı oluyorum.”

Sorular, geçtiğimiz günlerde Kevin Durant’in de aynı konu içerisinde kendisini bulduğu yöne evrildi. LeBron James aldığı süreler ve takımdaki iş yükü hakkında konuşmayı reddetti.

”Kaç dakika oynadığıma, kaç gün çalışmadığıma karışılmasın. Bununla sınırlı değilim.” diyerek soruyu soranları susturdu ve açıklamalarını şöyle bitirdi: ”Hiç olmadığım kadar gencim”.

Triple-double’ın ardından motivasyonunun neler olduğu sorusuna ise cevabı uykusunu almak ve oğlu Bronny’nin oyununu izlemek olduğunu söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler