Los Angeles Lakers’ın yıldız oyuncusu LeBron James bu sezon Bubble’da* yaşadığı tecrübe hakkında konuştu. 

James, burada oynamanın kariyerinde yaptığı en zorlu iş olduğunu söylerken buna rağmen tek bir amacının şampiyonluk için mücadele etmek olduğunu söyledi.

LeBron James: ”Bir profesyonel olarak buraya gelip bir şeyleri taahhüt etmek ve gerçekten bunu başarmak kariyerimde şimdiye kadar yaptığım en zorlu işti. Ama buraya ne için geldiğimizi biliyordum. Buraya gelmeden önce buranın size zihinsel ve bedensel anlamda zarar vereceğini bildiğimi söyleseydim yalan söylemiş olurdum. Ama gerçekten böyleydi. Her şeye rağmen ben tek bir neden için buradayım o da şampiyonluk için mücadele vermek.” ifadelerini kullandı.

LeBron James takımı Los Angeles Lakers ile birlikte Batı Konferansı finalinde Denver Nuggets’ı 4-1 yenerek kariyerinde 10. kez NBA Finallerine yükselmeyi başarmıştı.

James’in üç NBA şampiyonluğu bulunuyor.


Kaynak: ESPN 

*Bubble: Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle NBA yönetimi oyuncuları Bubble adını verdikleri Orlando’da bulunan Disney World Stüdyolarında toplamış ve giriş, çıkışları yasaklamıştı. Oyuncular burada maçlarını yapıp hemen ardından yine aynı kampüste bulunan hotel odalarına gidiyorlar. Herhangi bir sebepten dolayı kampüsten ayrılan oyuncunun 10 ila 14 gün arasında karantinada olması gerekiyor.

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir