LeBron James: “Bronny nerde olursa son senemde bende orda olacağım!” #NBA

All-Star maçı öncesinde The Athletic’e röportaj veren LeBron James, Cleveland Cavaliers’a kapılarının kapalı olmadığını söyledi.

71. All-Star organizasyonu için Cleveland’da bulunan Lebron James, Pazar günü gerçekleşecek maç öncesinde The Athletic‘e röportaj verdi. Nerdeyse konuştuğu her yerde oğlu Bronny ile NBA’de beraber oynamak istediğini söyleyen James, söylemine burda da devam etti. Cleveland’a olası bir dönüş için kapısının kapalı olmadığını söyleyen Ohio doğumlu yıldız oyuncu, ligdeki son sezonunda oğluyla oynamak istediğini söyledi.

18. All-Star maçı için Cleveland’a geri dönen James, geçtiğimiz sezonun ortasında Los Angeles Lakers ile imzaladığı iki yıl için 85 milyon dolarlık sözleşmenin ilk yılında bulunuyor. LeBron James, NBA‘deki 21. sezonu olacak olan 2023-24 sezonuna kadar serbest oyuncu olmayacak.

James, Cumartesi günü The Athletic’e verdiği röportajda Cleveland’a olası bir dönüş hakkında soru sorulduğunda, “Bu konuda kapı kapalı değil. Geri dönüp oynarım demiyorum, bilmiyorum. Geleceğimin ne getireceğini bilmiyorum. Ne zaman özgür olacağımı bile bilmiyorum.” dedi. James, Miami Heat’e gitmeden önce kariyerinin ilk yedi sezonunu Cavaliers’ta geçirdi. Miami Heat’deki dört yıllık macerasında sonra tekrar Cleveland’a dönen LeBron James, 2016 NBA Finalleri’nde 3-1 geriden gelerek şehrine 52 yıl sonra şampiyonluk getirdi.

The Athletic’e mevcut sözleşmesi bittikten sonra indirim almakla ilgilenmediğini söyleyen James, ancak olası bir istisna için kapıyı açık bıraktı. James, “Son yılımda oğlumla oynayacağım. Bronny nerede olursa olsun, ben orada olacağım. Oğlumla bir yıl oynamak için ne gerekiyorsa yaparım. O noktada mesele para değil.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler