Lauri Markkanen | Üç takım, farklı ihtiyaçlar, ortak kazançlar #NBA

NBA‘de profil olarak çok yüksek olmasa da üç takımın kaderini değiştirebilecek bir takas gerçekleşti. Lauri Markkanen ve Larry Nance Jr eksenli bu dev takasa bir bakış atalım.

NBA’de her zaman süper yıldız takaslarının etkisi takımların geleceğini daha çok etkileyecek gibi gözükse de asıl domino etkisi yaratan hamleler doğru yan parça takaslarıdır.

Geçtiğimiz günlerde Chicago Bulls, Portland Trail Blazers ve Cleveland Cavaliers çok fazla parçanın olduğu detaylı bir takas gerçekleştirdi. Lauri Markkanen, kariyerine yeni bir başlangıç yapabilmek için Cleveland Cavaliers’ın yolunu tutarken Portland Trail Blazers alabileceği en iyi kanat savunmacılardan biri olan Larry Nance Jr ile anlaştı.

Bu takası doğru değerlendirmek için üç farklı bakış açısından bakmamız gerekir. Cleveland ve Lauri cephesi, şampiyon olmak isteyen süper yıldızını takımda tutmak isteyen Portland cephesi ve bu yazın en popüler hamlelerini yapan ama takımında savunmacı kalmayan Chicago cephesi. Her birinde farklı hedefler bulunuyor.

Geri1 of 4

Lauri Markkanen | Üç takım, farklı ihtiyaçlar, ortak kazançlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Beşiktaş Icrypex’in yeni transferi, Harun Erdenay TBF başkanlığına aday, transfer hamleleri ve dahası | Günün haberleri (20.09.21)

Trevon Bluiett Beşiktaş Icrypex'te Beşiktaş Icrypex Trevon Bluiett ile söz kesti #BasketballCL - https://t.co/lfjqveH4US — TrendBasket (@TrendBasket) September 20, 2021 Trevon Bluiett Beşiktaş Icrypex'te #BasketballCL - https://t.co/QLUvjoeHxX —...

Zach LaVine: “Bulls beni istediği sürece bir yere gitmiyorum” #NBA

Chicago Bulls'un bu sezon da parkedeki en büyük kozu olması beklenen Zach LaVine, geleceği hakkında çevresine mesajlar verdi. Henüz takımından yeni bir kontrat teklifi almayan...

Kevin Pangos resmen #NBA’de!

Bu yaz geleceği hakkında çeşitli iddialar ortaya atılan Kevin Pangos, beklendiği gibi NBA'e adım attı ve ilk kontratını aldı. Kulüp kanallarından duyurulan gelişmeye göre Cleveland...