Kyrie Irving ve Ben Simmons birbirleriyle takaslanabilir! #NBA

Brooklyn Nets ve Philadelphia 76ers, yakın gelecekte Kyrie Irving – Ben Simmons takası için görüşebilir.

NBA’nin en fazla gündem ve sorun yaratan iki yıldızı Ben Simmons ve Kyrie Irving birbirleri için takaslanabilir.

ESPN’den Adrian Wojnarowski’ye göre Brooklyn Nets, Kyrie Irving’i takıma katmak isteyen takımlardan telefonlar aldı. Nasıl bir pazarlık veya takas paketleri sunulduğu bilinmiyor.

Bu konuşmalar her iki takımın da kadro yapısına baktığımızda bu iki sorunlu adamın takasından takımların oldukça mutlu çıkacağı düşüncesi oldu. Philadelphia’ya baktığımızda birbirinden iyi savunmacılara sahip ancak Kyrie gibi kendi skorunu üretebilecek bir guarda sahip değiller. Embiid’in tıkandığı dakikalarda elinizde Kyrie olması şampiyonluk hedefleyen takım için oldukça iyi bir fikir gibi duruyor.

Brooklyn Nets cephesine döndüğümüzde ise ellerinde James Harden ve Kevin Durant gibi tarihin en iyi hücumcuları varken Ben Simmons gibi ligin belki de en yönlü savunmacısını takıma katmak rüya gibi olabilir. Bunun yanında Simmons oyun kurgusuna vereceği katkıyla Durant ve Harden’ın sürekli oyun kurmakla enerjisini harcamasına da engel olabilir.

Wojnarowski, “Daryl Morey ligin her yerini aradı, Ben Simmons için bir anlaşma bulmaya çalışmak için bütün takımlarla yıldız oyuncular hakkında konuştu. “Bana söylendiğine göre aramadığı takımlardan biri Brooklyn Nets. Sean Marks’a Kyrie Irving hakkında bir çağrıda bulunmadı.” dedi.

Söylentiye göre birçok takım Kyrie’yi de ararken 76ers henüz onun hakkında da bir girişimde bulunmamış. Bulunan takımların reddedildiğini biliyoruz ancak hiç görüşülmemiş bir takasın bu kadar takımlar için uygun profilde olması insanı heyecanlandırıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler