Toronto Raptors’ın yıldız oyuncusu Kyle Lowry takımının Boston Celtics’e kaybettiği maç sonrasında açıklamalarda bulundu. 

Celtics’e karşı 111-89 gibi farklı bir skor ile maçı kaybeden seride 3-2 geriye düşen Lowry sonraki maçın kendileri açısında ne kadar kritik olduğunu anlattı.

Amerikalı oyuncu: ”Her oyun farklıdır. Serinin 1,2,3,4 ve 5. oyunları da farklı oyunlardı. Burası Playoff sahnesi. Süreli öğreniyorsunuz ve bazı ayarlamalar yaparak oyunu anlıyor ve büyümeye devam ediyorsunuz. Şu an elemenin kıyısındayız ve tam anlamıyla basketbol sahasında hayatlarımız için savaşıyoruz; Kazan veya eve git.” ifadelerini kullandı.

Bu yaz serbest oyuncu konumuna gelecek Fred VanVleet ise farklı kaybetmeleri hakkında: ”Muhtemelen takım içindeki herkes oynadığımız basketboldan dolayı hayal kırıklığı yaşıyordur. Kimse mutlu değil. Ama oynamaya devam etmek zorundasın.” dedi.

Toronto Raptors, NBA Doğu Konferansı yarı final serisinde Boston Celtics’e karşı 3-2 geride bulunuyor. Celtics önümüzdeki maçı kazanması halinde Doğu Finali’ne yükselecek.

Kaynak: ESPN

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir