Unicaja Malaga’nın Litvanyalı oyuncusu Mindaugas Kuzminskas, imzaladığı yeni sözleşmeyle menajerini değiştirerek bu görev için Alexander Raskovic ile anlaştı.

Wasserman Menajerlik Şirketi’ne bağlı olarak çalışan Raskovic, Avrupa’da birçok oyuncunun menajeri olmasının yanı sıra ülkemizde forma giyen Bogdan Bogdanovic ve Jaka Klobucar’ın da temsilciliğini yapmakta.

Unicaja Malaga’da üçüncü yılını geçiren 26 yaşındaki oyuncunun bu hamlesi, transfer dedikodularını da beraberinde getirdi.

Murat Akcan

İletişim: [email protected] Twitter: @akcanmrat

Website:

2 Comments

  1. efesli - 27/04/2016

    efesli yöneticiler uyusun mıskonun kaputlarıyla uğraşsın. raskovıc fenerin ve obranın menejeri seneye kuzmınskas ya nba ya da fener olur.bizde bol vic li sırp lara teslim oluruz .2 sene oynamadan yatan krstıc,savanovic,planınıc,barac ,batısta kazmalarına para saydırırız.

    1. Gökhun - 27/04/2016

      Fenerbahçe Musa'yı transfer etti halı hazırda zaten Datome-Kaliniç var , onun içinde böyle bir transfer hayal. Daçka ; sıfırdan kadro kurarsa belki yönelebilir , keşke yönelse. Real yeniden yapılanmaya gidebilir yeni sezonda ,belki senelerdir hakettiği üst düzey takım şansını Real'de yakalar Kuzminskas.

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir