Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle tüm dünyadaki spor organizasyonları durma noktasına gelirken ligler yeni normaller ile birlikte yeniden başlıyor.

Dünyanın en popüler basketbol ligi olan NBA ise pandemiye karşı büyük bir mücadele örneği gösterirken playoff şansı bulunan bütün takımları Orlando’da bulunan Disney World Stüdyolarına çağırmış ve orada bulunan kampüse adeta takımları kilitlemişti.

Normal sezonun son kısmını ve playoff maçlarını burada oynayan takımların dışarıya çıkışı ise kesinlikle yasak. Doğal olarak içeriye sadece belli kişilerin girmesine izin var.

Ancak internette geçtiğimiz günlerde yayılan bir videoya göre NBA’in koyduğu bu katı kurallar bir oyuncu tarafından çiğnenmiş durumda. Tiktok fenomeni olan Hanmaile adlı kullanıcı, Bubble’a girdiğini ve karantina altında olduğunu iddia etti.

Sosyal medya hesabından Bubble’da olduğunu kanıtlayan bir video paylaşayan Hanmaile, kendisini buraya bir NBA oyuncusunun davet ettiğini ve bunun için o NBA oyuncusunun tam 7 bin dolar harcadığını ifade etti.

Paylaştıktan kısa bir süre sonra kaldırılan bu video internette kısa süre içerisinde popüler olurken fenomenin bu tür videolar paylaştığında kendisini buraya getiren oyuncunun haberi yok.

NBA oyuncusunun kim olduğunu söylemeyen Hanmaile’nin en son durumu ise bilinmiyor.

İlgili video:

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

The #DaddyGang has infiltrated the NBA bubble @callherdaddy @thisleague (via @hannmaile)

Barstool Sports (@barstoolsports)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir