Kristaps Porzingis’in bilinmeyenlerine #SI ışık tuttu, işte soru cevaplar! | #çeviri

Röportaj: Matt Dollinger, Sports Illustrated 

Çeviri: Efe Doğruoğlu, TrendBasket


Knicks’in yıldızı Kristaps Porzingis yoğun basketbol takviminde bizimle saha dışındaki hayatını tartışmak üzere vakit ayırdı.

Sadece Basketbol’a hoş geldiniz, NBA yıldızlarının basketbol dışındaki hayatlarını okuyucularımıza aktardığımız röportaj serisi.

Boyunuz 2 metre, 21 cm olunca basketbol bir şekilde yaşamınızın bir parçası oluyor -fakat bu basketbolun bütün hayatınız olduğu anlamına da gelmez.

NBA dünyası Kristaps Porzingis ile tanıştığında onun rape, büyükannesine, çocukluğuna, sürücü belgesi alma anısına ve daha fazlasına olan sevgisini öğrendik. Vücudu kadar büyük bir karaktere sahip olan Kristaps’ın hem Knicks fanları hem de NBA severler tarafından sevilmesi hiç de şaşırtıcı değil.

Kendini yuhalayan Knicks fanlarına çaylak sezonunda kendini kanıtladıktan sonra ikinci senesinde daha büyük zorluklarla karşılaştı: sakatlıklar, kaybedilen maçlar ve Knicks’in hiç bitmeyen draması. Fakat Knicks’in geleceği için her şey kaybedilmiş değil. Sayı ortalamalarını yükselterek oyununun başka alanlarını da geliştirdi ve ayrıca All-Star’da Yetenek Yarışması’nı da kazanarak NBA tutkunlarını etkiledi.

Delta Hava Yolları’nın yeni yüzü olarak da New York’un her tarafında bilinir hale geldi. Şu anda da Delta Hava Yolları’nın”Profesyoneller gibi Uç” kampanyasının yüzü.

The Crossover geçen hafta onunla saha dışındaki hayatını konuşmak üzere bir röportaj gerçekleştirdi.

Geri1 of 3

Kristaps Porzingis’in bilinmeyenlerine #SI ışık tuttu, işte soru cevaplar! | #çeviri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler