Kevin Durant: ”Yakın zamanda emekli olmayı düşünmüyorum”

Takas haberleriyle gündeme gelen Kevin Durant, son durumu hakkında bir açıklama yayınladı.

Beklentilerin altında biten bir sezon, Kyrie Irving ile olan zor ilişki, özlem duyulan yüzüğün gelmemesi… Kevin Durant, 30 Haziran’da Brooklyn Nets’ten takasını istemiş ve beklemeye koyulmuştu. Ancak bu süreç uzadıkça uzuyor.

Son dönemde James Harden ve Jayson Tatum ile birlikte görünüyor oluşu akıllarda soru işaretleri yaratmakta. Ian Begley’nin haberinde süper yıldızın Philadelphia 76ers veya Boston Celtics’i istediği yazıyor. Tam da tahmin edildiği gibi.

Henüz takas olmaması ve bu sürecin uzaması karşısında medyada birçok farklı haber yer alırken, KD de konu hakkındaki sessizliğini bozdu. ”Yakın zamanda emekli olmayı düşünmüyorum” dedi ve ekledi:

”Çoğu insanın benim yerime isimsiz kaynaklara inanacağını biliyorum. Ama oralarda beni dinleyecek biri varsa yakın zamanda emekli olmayı düşünmüyorum.”

2022-23 NBA sezonunun başlamasına yaklaşık iki ay gibi bir süre kaldı. 18 Ekim’de iki maçla açılışın yapılması bekleniyor. Açılışı yapacak takımlar arasında Durant’in gitmeyi istediği iki takım da yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler