Kevin Durant, Kyrie Irving konusunda pozitif olmayı seçiyor #NBA

Kyrie Irving’in aşı protokollerine takılması hakkında takım arkadaşı Kevin Durant’ten açıklama geldi.

NBA’in gündeminde uzun bir süredir aynı konu yer alıyor: Kyrie Irving ve aşı olmak istememesi. Brooklyn Nets’in medya gününe katılamaması, NBA Preseason’da parkede yer alamaması hatta kadrodan kesilmesi bile Irving’in kararını değiştiremedi.

Önce iç saha maçlarında süre alamayacağını söyleyen Nets sonrasında yıldız oyuncusunu gözden çıkararak aşı olana kadar kadrodan kesmişti. Yaşanan tüm bu gerginlikler kulübü ayrı Kyrie Irving’i ayrı etkilerken takım arkadaşı Kevin Durant de konuyla ilgili görüşünü paylaştı.

Kevin Durant, bunların hiçbirinin yaşanmamış olmasını dilediğini ancak Kyrie Irving’in Brooklyn Nets’te olmamasına da üzülmediğini söyledi”Kesinlikle Kyrie’nin bizimle olmasını istiyorum. Keşke bunların hiçbiri olmasaydı ama içinde bulunduğumuz durum bu. Kyrie ne yapmak istediğine karar verdi, o istediğini yapmayı seçti ve takım da aynısını yaptı.”

Bir başkasının kendisi için verdiği kararı yargılayamacağını da cümlelerine ekleyen Durant, ”Ben kimim ki bu kararına kızayım? Irving hazır olduğunda takımla oturup konuşarak bunu çözeceklerdir.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler