Kevin Durant, Ben Simmons geri dönmeyecekmiş gibi hazırlıklarını sürdürüyor!

NBA playoff heyecanına artık birkaç gün kaldı. Playoff biletini kapan Brooklyn Nets de hazırlıklarına hızla devam ediyor.

Play-in turunda Cleveland Cavaliers ile karşı karşıya gelen Brooklyn Nets mücadeleyi 115-108 kazanarak playoff’un kapısından içeri girdi. Yedinci sıradan girdiği bir üst turda Boston Celtics ile eşleşti. Ben Simmons bilmecesi tam çözülüyor derken Kevin Durant hazırlıkların ondan bağımsız ilerlediğini açıkladı.

Brooklyn Nets’e takas olmasıyla döndü dönecek diye gözler çevrilirken Ben Simmons’ın bir süre daha parkelerden uzak kalacağı açıklanmıştı. Playoff serisinin ilk maçında Nets formasını giymeye hazır olacağı beklentisi de sonradan gündemde yer almıştı.

Kevin Durant dünkü antrenmanın ardından ”Onun oynamasını beklemiyorum” dedi. İlk günden beri mental ve fiziksel iyileşmesini beklediklerini, bunun daha kolay bir seçenek olduğunu vurguladı.

”Bu benim için daha kolay. Ben’e sahaya çıkıp çembere gitmesi için baskı yapmıyorum. Bu yüzden ondan sadece vücudunu hazırlaması ve olabildiğince çabuk sağlığına kavuşması dışında bir şey yapmasını beklemiyorum. Elimizdeki takımla oynuyormuşuz gibi hazırlanıyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler