Kaybettiğim zaman bile kazanıyorum, çünkü her şeyimi sana veriyorum! | #SI

Yazı: Lee Jenkins/Sports Illustrated

Çeviri: Onur Coşkun/TrendBasket

Zor bir ölü sezonun ardından NBA geri döndü. Ve hiçbir yerde Russell Westbrook’un yeni görünüm için anlaşma yapıp, ayrıldığı fakat hala sıkı sıkıya bağlı olduğu Oklahoma City Thunder’daki kadar değişim olmayacağı kesin.

Russell Westbrook hiçbir esprisi olmayan, sıkıcı metni aldıktan sonra domino oynadı. O, 4 Temmuz sabahı arkadaşları ve ailesi taşınma partisi için evin güneşli arka bahçesini doldurmuşken erken saatlerde oyuna başlamış ve telefonu, o korkutucu haberi verene kadar durmamıştı. Oklahoma City’de sekiz sezona yayılan ve bir şampiyonluktan başka her şeyi sağlayan sendika dağılmıştı. Online olarak yayımlandıktan birkaç dakika sonra Westbrook’un telefonuna ulaşan veda metni, yeni bir yolculuk gerektiğini haber veriyordu. Kevin Durant, her şeyin yanı sıra bir Warrior’du. Westbrook dominoların başında “Takım bizi yendi” diye mırıldandı.

Misafirleri- Beverly Hills Güney Los Angeles’da bir çiftlik sahibinin oğlu- şerefine kadeh kaldırmak istediler ama ne onlar ne de kendisi ne söyleyeceğini bilemiyordu. İlk arama Westbrook’un sesindeki güvensizliği fark eden Thunder Genel Menajer Yardımcısı Troy Weaver’dan geldi. Weaver “İşini yapmalısın” dedi. “Ve bizim de işimizi yapacağımıza güven.’’  Daha sonra, bir hafta önce Batı Hollywood’da BOA Steakhouse’da özel bir odada bulunan, OKC’nin uzun forveti Nick Collison’a Durant’in ne yapabileceğini ve nasıl değişebileceğini sordu. Collison, “O çoktan sınırlarını aştı” diye yanıt verdi. Westbrook, Durant’ın bonservisi elinde olan oyuncuların ara görüşmelerini yaptığı Hamptons Malikanesi’ne gitmeyi teklif etti.

Geri1 of 7

Kaybettiğim zaman bile kazanıyorum, çünkü her şeyimi sana veriyorum! | #SI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler