Kawhi Leonard nelere kadir… Clippers’a gitmese takım başka diyarlara taşınacakmış #NBA

Los Angeles Times’tan Arash Markazi’ye konuşan LA Clippers’ın tecrübeli koçu Doc Rivers, Kawhi Leonard’ı kadroya dahil edememeleri durumunda Steve Balmer’a takımı Seattle’a taşımayı önerdiğini söyledi.

NBA’de yaz döneminin en çok konuşulan olaylarından biri Kawhi Leonard’ın hangi takımla sözleşme imzalayacağıydı. Toronto Raptors ve Los Angeles Lakers Kawhi Leonard yarışında öne çıksa da oyuncu, tercihini LA Clippers’tan yana kullanmış ve Paul George’la birlikte Doc Rivers’ın ekibine katılmıştı.

Arash Markazi’ye o dönemde yaşananları anlatan Doc Rivers, LA Clippers’ın sahibi Steve Balmer’a Kawhi Leonard’ın Los Angeles Lakers’a gitmesi durumunda takımı Seattle’a taşımayı şaka yollu önermiş.

Doc Rivers’ın Arash Markazi’ye LA Clippers’ın Kawhi Leonard’la anlaştığı günle ilgili yaptığı açıklamalara haber metninin devamında ulaşabilirsiniz.

“O gün saat 12.00 civarında Kawhi Leonard’la henüz anlaşmamıştık. Malibu’daki evimdeydim ve Clippers yöneticisi Lawrence Frank beni arayıp Kawhi’ın Toronto’da kalacağını ya da Los Angeles Lakers’a gideceğini belirtti.. Lakers’ı duyunca bunun olmasına izin veremeyiz diye düşündüm. Sonra takım sahibi Steve Balmer’ı aradım, şaka yollu eğer Kawhi Lakers’la imzalarsa takımı Seattle’a taşımamız gerektiğini söyledim. Aslında şaka yapıyordum ancak bir yandan da ciddiydim çünkü bu gerçekten olursa takımı taşımamız gerekeceğine inanıyordum.”


Kaynak | latimes.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler