Kartlar yeniden dağıtıldı: Dün gece gerçekleşen tüm takaslar #NBA | GALERİ

Dün gece gerçekleşen tüm takaslar

NBA‘de takas dönemi dün gece itibarıyla geride kaldı ve son gece ligin kaderini doğrudan etkileyecek hamlelere sahne oldu.

Bu galeride gece boyunca gerçekleşen tüm takaslar sayfalar hâlinde ulaşabilecek ve amiyane tabirle kartların yeniden dağıtıldığı geceye dair hiçbir şey kaçırmamış olacaksınız.

Dün gece Orlando Magic gemileri yakıp elindeki en değerli parçaları bir bir takaslarken dedikoduların odağındaki isimlerin birçoğu da adres değiştirdi.

Victor Oladipo, Aaron Gordon, Evan Fournier, Nikola Vucevic, Norman Powell gibi isimler beklendiği gibi adres değiştirse de beklentilerin aksi ve birçok çarpıcı gelişme de yaşanmadı değil. Hemen listeleyelim:

  • Takas döneminin son çeyreğinde adı sık sık takas dedikodularında geçen Cedi Osman, Cavaliers’tan ayrılmadı.
  • Takas dönemi boyunca adı türlü takımlarla geçen Andre Drummond ve Spurs ile ilişiği kesilen LaMarcus Aldridge serbest kaldı. Akıbetlerine ilişkin gelen haberler son sayfada.
  • Takas döneminin neredeyse tamamında adı farklı takımlarla sık sık anılan Bradley Beal, Lonzo Ball, Kyle Lowry, Spencer Dinwiddie, John Collins gibi isimler takımlarından ayrılmadı.
  • Nicolo Melli, Nemanja Bjelica, Brad Wanamaker gibi tanıdık isimler heyecan dolu son gecede takım değiştirdi.
  • Takas döneminin son gününe Wizards çatısı altında giren Mo Wagner, bir gecede önce Bulls’a ardından da Celtics’e takaslandı.
  • OKC Thunder dün gece yaptığı hamlelerle önümüzdeki yedi yılı kapsayan 17’si birinci tur, 17’si de ikinci tur olmak üzere toplam 34 draft hakkına ulaştı.
  • Takas döneminin son gecesi üçlü takaslar açısından kısır geçti.

Şimdi herhangi bir sıralama usulüne bağlı kalmadan derlediğimiz içeriğimize geçelim ve tüm detaylara ilerleyen sayfalarda bakalım. İşte dün gece gerçekleşen tüm takaslar.


NOT: Takımların kadrosuna kattığı oyuncular, elde ettiği draft hakları ve buy-out’lar karşılarına yazılmıştır.

Geri1 of 10

I

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler