Bugün yirmi beşincisi düzenlenen Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda geçtiğimiz sezon Bilyoner.com KBL ve FIBA Eurocup şampiyonu Yakın Doğu Üniversitesi ile Bilyoner.com KBL ve FIBA Kadınlar Euroleague finalisti Fenerbahçe arasında oynanacak.

Gaziantep Karataş Şahin Bey Spor Salonu’nda düzenlenecek olan mücadele öncesinde dün öğle saatlerinde Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu’nun da yer aldığı bir basın toplantısı düzenlendi.

Oynanacak olan bu görkemli kupada, mücadele edecek, geçtiğimiz yılın Eurocup şampiyonu Yakın Doğu Üniversitesi ile Kadınlar Euroleague finalisti Fenerbahçe’ye şimdiden başarılar diliyorum. Bu değerli organizasyonu Gaziantep’te gerçekleştirmemize büyük katkıda bulunan Gaziantep Valisi Sayın Ali Yerlikaya ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin’e teşekkürlerimi sunuyorum. 2017’nin son günlerini yaşarken coşkumuza ortak olduğunuz için sizlere de teşekkür ediyorum. 2018’in tüm dünyaya barış ve mutluluk getirmesini arzuluyor, sporun ve basketbolun hayatlarımızda daha çok yer bulduğu bir yıl olmasını diliyorum” şeklindeki ifadeleriyle Gaziantep’te düzenlenen bu organizasyonun ne kadar gurur verici olduğuna değinen Türköğlu gerekli teşekkürleri de iletti.

Bugün 18.00‘de başlayacak olan kupa mücadelesiyse TRT Spor ekranlarından canlı yayınlanacak!

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir