Jordi Bertomeu’nun EuroLeague’deki geleceği henüz belli değil | TB ÖZEL

Yakın dönemde farklı kaynaklardan aktarılan bilgilerin aksine Jordi Bertomeu’nun EuroLeague organizasyonundaki geleceği henüz belirlenmiş değil.

TrendBasket kaynaklarının elde ettiği bilgiye göre Jordi Bertomeu’nun EuroLeague organizasyondaki geleceği hakkında bir karar verilmiş değil. Geçtiğimiz günlerde özellikle Yunanistan basını kaynaklı çıkan haberlerde takımların Bertomeu’yu yaz ayında görevden alacağı iddia edilmişti.

Fakat kaynaklarımızın aktardığı bilgiye göre Jordi Bertomeu, Euroleague Basketball ve takımlar arasındaki görüşmeler devam ediyor. Yine kaynaklarımız devam eden görüşmelerin sonucunda Bertomeu’nun yaz döneminde kesin ayrılacağına dair bir netice çıkmasının şu an için kesin olmadığını ve seri toplantıların sürdüğünü bildirdi.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde İspanyol basını kaynaklı yayımladığımız haberde Panathinaikos OPAP Başkanı Dimitris Giannakopoulos’un Jordi Bertemou ile ilgili açıklamalarını okuyucularımıza aktarmıştık.

Marca’nın aktardığı ve bizim de Türkçeye çevirdiğimiz haberde Giannakopoulos’un Jordi Bertomeu hakkında söylediği “Biri bana son yıllarda yatırdığım ve Bertomeu’nun paralı askerlerininin OAKA’ya gelip Panathinaikos’u becerdiği için boşa giden 50 milyonun bir kısmını geri verecek mi? Biri benden af ​​mı isteyecek? Basketbolcular ve ben şahsen Jordi’yi neden kovduklarını bilmek istiyoruz.” ifadeleri yer alıyordu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler