Geri1 of 4

I

Bu yaz Ertuğrul Erdoğan önderliğinde hem ING Basketbol Süper Ligi hem de FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi için iddialı bir kadro kurmak isteyen Galatasaray Doğa Sigorta, geçtiğimiz aylarda transfer edilen ancak sağlık problemleri nedeniyle yolların ayrıldığı pota altı oyuncusu Zach Hankins yerine bir uzun transferi gerçekleştirdi. Sarı kırmızılı ekip kadrosunu NBA patentli uzun Johnathan Williams ile güçlendirdiğini açıkladı.

Bu yaz Alex Hamilton, Daryl Macon, Brock Motum, RJ Hunter gini yabancıları kadrosuna katan Galatasaray Doğa Sigorta’nın şu ana kadar son transferi geçtiğimiz günlerde açıklanan Johnathan Williams oldu.


Johnathan Williams, geçtiğimiz sezon ocak ayına kadar Maccabi Rishon LeZion forması giydiğinden bu yaz Galatasaray’ın Alex Hamilton, transfer edilip sağlık sorunları nedeniyle yolların ayrıldığı Zach Hankins’in ardından İsrail Winner Ligi’nden transfer ettiği üçüncü isim oldu.

Dilerseniz ilk önce Johnathan Williams’ı tanıyalım sonrasında ise artıları ve eksileri üzerinden bir transfer değerlendirmesi yapmaya çalışalım.

Geri1 of 4

I

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir