Joel Embiid & Karl-Anthony Towns kavgası saha dışında da sürdü #NBA

NBA’de dün gece oynanan Minnesota Timberwolves – Philadelphia 76ers maçında takımların yıldızları Joel Embiid ve Karl-Anthony Towns birbirine girdi.

Sahada güçlükle yatıştırılan kavga, maçın ardından saha dışında da devam etti. 95-117 galip ayrıldıkları maçın ardından kişisel sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Joel Embiid, Karl-Anthony Towns’ı hedef aldı ve devamında Towns da kendi kişisel sosyal medya hesabından Embiid’i hedef aldı.

Son olarak da Embiid bir kez daha Towns’ı hedef aldı ve olay bir miktar daha büyüdü.

İşte oyuncuların maçtan sonra birbirine sarf ettiği sözler:

Embiid: “Ben aslanların arasında yetiştim ama bu akşam bana bir kedi (Towns) sataştı Jimmy… Artık kafasının içine öyle girmişim ki annesi bana hareket (argo) yaptı.”

Towns: “Ben aslanların arasında yetişen bir s**tük değilim.”

Embiid: “PLAYOFFLARIN İKİNCİ TURUNDA 20 sayı fark yiyip elendikten sonra çekilen bir fotoğrafımı kullanmaya devam edebilirsin. Bir dakika, sen hiç orada yer alamadın ki! Nasıl bir his bilmiyorsun bile. Hayatın boyunca yumuşak biri oldun ve ismini biliyorsun (Butler’dan bahsediyor), sana bu yüzden bir ezik gibi davrandı. Burada özel hayatını insanların önüne sermeyeceğim fakat senin hakkında tüm gerçekleri biliyorum. Kafan karışmasın, SANA SAHİBİM!”

İkili arasındaki bu şiddetli diyalog nereye varacak bilinmezliğini koruyor. Embiid KAT’a cevabının ardından “Bitirdim.” şeklinde bir paylaşım daha yaptı.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler