Jimmy Butler: “İnsanların ne düşündüğü s*kimde değil”

Minnesota Timberwolves ile olan geleceği Arap saçına dönen Jimmy Butler, insanların kendisini takımın moralini olumsuz şekilde etkilediği yönündeki suçlamalarına değindi.

Yaz dönemi boyunca en çok konuşulan isimler arasında olan Jimmy Butler, hala Wolves oyuncusu olmasına karşın ısrarla takımdan takasını istiyor. Bu durumun soyunma odasında infial yarattığı ve takas olmadığı sürece maçlarda forma giymeyi istememesi dedikoduları ise başarılı oyuncuyu zıvanadan çıkartmış durumda.

Konu hakkında sert açıklamalar yapan Jimmy Butler, bu söylemleri reddederken adeta köpürdü ve şunları söyledi:

“İnsanların ne düşündüğü inanın s*kimde değil. Size yemin ederim. Ben arkadaşlarımla birlikte ne durumda olduğumu biliyorum. Ben bir insan olarak nasıl biri olduğumu da biliyorum. İstediklerini yazıp, söyleyebilirler. Ben de olayı istediğim şekilde ele alabilirim. Günün sonunda ben o adamlarla birlikte bir savaşa giriyorum. Onlar benim takım arkadaşlarım. Orada kazanmaya çalışıyoruz. Doğru şekilde oynayacağım ve onlar da ne yaptığımı biliyor ve destek veriyorlar. 

Bakın onlar benim takım arkadaşlarım. Soyunma odasındaki durumun benimle veya onlarla hiç ilgisi yok. Bu adamları seviyorum. Onlar hakkında en ufak bir şüphem yok. Herkes ‘Soyunma odasında bir problem var’ diyor ama bir problem var gibi mi görünüyor?”


Kaynak: sports.yahoo.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler