Miami Heat’in yıldız oyuncusu Jimmy Butler takımının şampiyonluğu Los Angeles Lakers’a kaptırdığı maç sonrasında açıklamalarda bulundu. 

Ait olduğu yerin hep en üst seviyeler olduğunu vurgulayan Butler takım olarak gelecek sezon geri geleceklerini ifade etti.

Jimmy Butler: ”Organizasyon benden bunu istemişti, benim yapmam gereken bir şampiyonluk kazanmaktı. Onlara bunu yapacağımı söylemiştim ancak üzerime düşeni yapamadım. Gelecek yıl bunu yapmam gerekiyor. Bu performansı üzerine katkıp kendi payıma düşeni yapmalıyım. Ait olduğum yer burası. Bu beni gülümseten ve mutlu eden bir durum. Keşke bunu tüm Miami şehri için yapabilseydim. Ekip arkadaşlarım ve organizasyon için şampiyon olabilseydik ama yine de mutluyum.”

”En iyisini yapmak için geri döneceğiz, buna inanıyorum. Rekabet etmeyi gerçekten çok seviyoru. Doğru yöndeyiz. Bu tecrübemizden bir şeyler öğreneceğiz. Daha iyi olacağız ve daha iyi geri döneceğiz. Spor salonuna geri dönmek ve bir önce çalışmak isteyen arkadaşlarımız var. Geri geleceğiz.”


Kaynak: ESPN

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir