Şu sıralar Cleveland Cavaliers’ın yıldız oyuncusu LeBron James’in her fırsatta takımına oyun kurucu istemesi gündemi meşgul ederken konu hakkında Jerry Krause konuştu.

Jordan’lı dönemde Chicago Bulls’un Genel Menajerliğini yapan Jerry Krause, Jordan’ın kendisinden asla oyuncu istemediğini söyledi.

Yahoo Sports yazarı Adrian Wojnarowski’nin The Vertical adlı programına katılan Krause: ”Michael Jordan hakkında bir şey söyleyebilirim. Benden asla oyuncu istemedi. Asla belirli bir oyuncuyu seçmemizi istemedi. Asla bir oyuncuyu takas etmemizi istemedi. Bu bir kez bile olmadı. Hatta Jordan onlar olmadan da kazanabilecek kadar iyi olduğunu düşünüyordu. Organizasyonun yapması gereken şeyleri anlıyordu.” ifadelerini kullandı.

Krause daha önce Washington Post‘a verdiği röportaj sırasında ise Jordan hakkında ”Şüphesiz şimdiye kadar gelmiş en iyi oyuncu. Bütün sporlarda ise Jake LaMotta ve Muhammed Ali ile birlikte en rekabetçi sporcudur. Yenmek için öldürmeniz gerekir ya Jordan öyle biriydi.” demişti.

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir