James Harden Noel gecesinde forma giyebilecek! #NBAXmas

Brooklyn Nets’in süper yıldızı James Harden Noel gecesinde parkede olacak.

Geçtiğimiz günlerde Brooklyn Nets Koçu Steve Nash oyuncuları James Harden, Paul Millsap ve Jevon Carter üçlüsünün NBA’in sağlık ve güvenlik protokollerinden çıktığını açıklamıştı. Bu gece Los Angeles Lakers ile Noel maçında kozlarını paylaşacak olan Nets’te James Harden’ın da forma giymesi bekleniyor.

Brooklyn Nets, takımda artan COVID-19 vakarı sebebiyle henüz 2021/22 NBA sezonunda siftahı olmayan Kyrie Irving’i de takıma geri katmaya niyetlenmişti. Kevin Durant ile birlikte PCR testi pozitif sonuçlanan Irving’in geri dönüş heyecanı kısa sürdü. KD ile Irving sağlık ve güvenlik protokollerinde kalmaya devam edecek olup Noel maçında parkede yer almayacaklar.

James Harden protokollerden çıkan tek oyuncu değil. Aynı zamanda DeAndre’ Bembry, Bruce Brown ve James Johnson da Lakers’a karşı parkede olacak. Steve Nash, protokollerden çıkan basketbolcuların takımın bir sonraki maçında, 27 Aralık LA Clippers maçı, takıma katılabileceklerinin de haberini verdi.

”Elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz” diyerek sözlerine başlayan koç karantinadan yeni çıkan oyuncuları hakkında konuşarak açıklamalarına devam etti: ”Verilen karantina arasından çıkan çok sayıda oyuncumuz var. Kimse iyi durumda değil, bu yüzden takımı yönetmemiz, mümkün olduğunca rekabetçi olmaya çalışmamız ve aynı zamanda dikkatli olmamız gerekiyor.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler