James Harden: “Hüsrana uğramış durumdayım” #NBA

Brooklyn Nets süper yıldızı James Harden takımın son dönemlerdeki durumundan memnun olmadığını dile getirdi.

James Harden gidişattan şikayetçi. Brooklyn Nets’in dün gece Los Angeles Lakers’a mağlup olduğu karşılaşma sonrasında basın mensuplarına konuşan oyuncu hayal kırıklığını dile getirdi. Yaşadıkları çeşitli sorunlardan ötürü beklenti altında kaldıklarını düşündüğünü söyleyen Harden şunları aktardı:

“Tabii ki hüsrana uğramış durumdayım çünkü sağlıklı durumda değiliz. Sakatlık, COVID-19 veya adını her ne koyarsanız, çeşitli sebeplerden ötürü bir istikrar yakalayamıyoruz. Bence bu organizasyondaki herkes hüsrana uğramış durumda olmalı çünkü biz puan tablosunda gözüktüğümüzden çok daha iyi bir takımız.”

NBA’de şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olarak sezona giren Brooklyn Nets son 15 maçta yalnızca altı galibiyet alabildi. Kyrie Irving’ten aşı problemi sebebiyle yarı zamanlı faydalanabilen ekip, yakın zamanda yaşadığı COVID-19 vakaları nedeniyle de önemli rotasyon oyuncularından mahrum kalmıştı. Son olarak ise takımın en önemli isimlerinden biri olan Kevin Durant kendisini en az bir ay parkelerden uzak bırakacak bir sakatlık yaşadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler