James Harden, Brooklyn’de yaşamaktan mutlu değil! #NBA

Brooklyn Nets’in büyük üçlüsünden James Harden hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Dokuz sezonluk Houston Rockets macerasının ardından rotasını Brooklyn Nets‘e çeviren James Harden burada mutlu değil. Kevin Durant’in sakatlığı, Kyrie Irving’in sadece deplasman maçlarında süre alabilmesi belki sebeplerden biri olarak görülebilir. Ancak bu mutsuzluğun arkasında daha başka şeyler de yatıyor.

Bleacher Report’un haberine göre Harden, Brooklyn’de yaşamaktan mutlu değil. Houston’da geçirdiği uzun senelerin ardından Brooklyn’e taşınarak orada yeni bir hayat kurmuştu. Brooklyn Nets ile şampiyonluk kupasını kaldırmak için elinden geleni yapmaya devam etse de serbest oyunculuğu deneme fikrinin olduğu da aktarılan bilgiler arasında.

13 yıllık basketbol kariyerinde hiç serbest oyuncu konumunda olmayan The Beard ilk kez sınırsız serbest oyuncu olma fikrini benimsiyor. Bunun sadece düşüncede olmadığı, Harden’ın konuyla ilgili fikirlerini eski takım arkadaşları ve birkaç koçla da paylaştığı bilinmekte. Bu yaz Brooklyn Nets dışındaki diğer opsiyonları da değerlendirmeye açık olacak.

Haberin başında da belirtildiği gibi KD’nin sakatlığı ve Irving’in iç saha maçlarında destek olamayışı tüm yükü James Harden’ın omuzlarına yüklerken, Irving’in bu şekilde yarı zamanlı oynuyor oluşu karşısında hayal kırıklığına uğradığı da belirtildi. Bu konu hakkında da bazı serzenişlerinin mevcut olduğu söyleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler