İşte Daçka’nın transfer hedefleri

0
1100

TBL’de beklentilerin altında bir sezon geçiren Darüşşafaka Doğuş, yeni sezona daha iddialı girmek istiyor. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren temsilcimiz, bu sezon THY Euroleague’de mücadele eden üç önemli oyuncu ile temasa geçmiş durumda.

TB kaynaklarından elde ettiğimiz bilgiye göre Darüşşafaka Doğuş’un hedefindeki isimler: Reggie Redding, Taylor Rochestie ve Othello Hunter. Geride bıraktığımız sezonda formasını giydikleri ekipler ile oldukça istikrarlı performanslar ortaya koyan bu üçlünün transferi için Darüşşafaka Doğuş’un oldukça istekli olduğu ve üç oyuncuyu da kadroya katmak için tüm şartların zorlanacağı bildirildi.

Bilindiği üzere Reggie Redding sezonu Alba Berlin’de tamamlarken birçok önemli THY Euroleague takımı ile adı anılmıştı keza THY Euroleague’de sürpriz bir performans ortaya koyan Nizhny Novgorod’un skor lideri Taylor Rochestie’nin de adı önemli takımlar ile birlikte geçmiş ancak şimdiye değin somut bir adım atılamamıştı. Othello Hunter’ın ise daha iyi bir ücret karşılığında Olympiakos’tan ayrılabileceği bize gelen haberler arasında tazeliğini korumakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz