Fenerbahçe Beko’da Koç Igor Kokoskov, takımının Bayern Münih ile oynayacağı karşılaşma öncesi açıklamalarda bulundu.

Turkish Airlines EuroLeague çift maç haftası heyecanı bugün oynanacak maçlarla tamamlanacak olurken Bayern Münih ile karşılaşacak olan Fenerbahçe Beko’da Koç Igor Kokoskov, mücadele öncesi değerlendirmelerde bulundu. Önlerinde iyi oynamaları gereken bir karşılaşma olduğunu söyleyen Kokoskov, bu mücadelenin CSKA Moskova yenilgisi sonrası mental olarak çok önemli olacağını belirtti.

Kokoskov’un açıklamaları şu şekilde:

Son dönemde ç0k iyi basketbol oynayan ve çift maç haftasının ilk karşılaşmasında Maccabi’yi deplasmanda mağlup eden bir takımla karşılaşacağız. Bayern Münih genç bir ekip. Çok yüksek enerjiyle oynuyorlar ve ortaya sertlik koyabiliyorlar. Top çalma istatistiğinde ilk sıradalar. Oyunlarında yüksek enerji sergiliyorlar. Onların güçlü yönlerine cevap verebilmeliyiz.

Önümüzde iyi oynamamız gereken bir karşılaşma var. Tüm oyuncularımın takıma katkı vermek için hazır olmaları gerekiyor. Yedi gün içinde dört maç oynadığımız bir dönemdeyiz. CSKA’ya karşı kazanmamız gereken bir maçta aldığımız mağlubiyetten sonra bu mücadele mental olarak çok önemli olacak. Hem fiziksel hemı de mental olarak hazırlanmalıyız. Kendi evimizi korumaya ve galibiyet almaya çalışacağız.”

 


 

Metehan Metin Cetin

Basketbol sevdalısı bir genç. İletişim: [email protected]

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir