Fenerbahçe Beko’nun Alman forveti Danilo Barthel, takımının Bayern Münih ile oynayacağı karşılaşma öncesi açıklamalarda bulundu.

Turkish Airlines EuroLeague çift maç haftasının son gününde Bayern Münih’i evinde ağırlayacak olan Fenerbahçe Beko’da Danilo Barthel, karşılaşma öncesi konuşurken mücadelenin gerçekten zorlu bir karşılaşma olacağını aktardı. Bayern Münih’in sezonun ilk bölümünde çok iyi basketbol oynadığını söyleyen Barthel, maçın kritik noktalarının ise ortaya yüksek enerji koyabilmek ve savunmalara karşı doğru planı uygulayabilmek olduğunu belirtti.

Barthel’in açıklamaları:

”Gerçekten zorlu bir karşılaşma olacak. Rakibimizin iyi bir serisi ve form durumu var. Sezonun bu ilk bölümünde çok iyi basketbol oynuyorlar. Bu maçın kritik noktaları ortaya yüksek enerji koyabilmek ve savunmalara karşı doğru planı uygulayabilmek olacak.”


 

Metehan Metin Cetin

Basketbol sevdalısı bir genç. İletişim: [email protected]

Website:

1 Comments

  1. Mehmet Arif Derbend - 16/10/2020

    "Bu takımda Üçlük atana madalya veriliyo" 12 Ağustos 2020 TrendBasket / "Jarrell Eddie ardarda kaçırmadan 6 Üçlük ile Euroleague rekoruna yaklaştı" 15 Ekim 2020 Fenerbahçe / Fenerbahçe % 43.3 Üçlük ile Euroleague Lideri 16 Ekim 2020 BEN

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir