Önümüzdeki sezon 7DAYS EuroCup’ta boy gösterecek olan temsilcimiz Galatasaray Odeabank’ta iddialara göre şok bir ayrılık gerçekleşti.

İlk olarak GS Forum’da çıkan iddiayı Çağlar Torun’un Twitter’da duyurmasının ardından beIN Sports muhabiri ve spikeri İsmail Şenol’un da doğruladığı haberde, geride bıraktığımız sezonun ortasında Erman Kunter’in ardından göreve gelen koç Oktay Mahmuti, Galatasaray Odeabank ile olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.

Özellikle içinde bulunduğumuz transfer döneminde yönetimle çeşitli anlaşmazlıklar yaşadığı aktarılan 50 yaşındaki deneyimli koç, menajeri aracılığıyla sarı kırmızılı yönetime ayrılık kararını bildirdi.

Geride bıraktığımız sezonda BSL playofflarının dışında kalan Galatasaray Odeabank, sekiz yıl sonra ilk kez playoff dışında kalmış ve önümüzdeki sezonda da düşük bütçelerle yoluna devam etme kararı almıştı.

Sarı kırmızılılar, içinde bulunduğumuz transfer döneminde zaman zaman çeşitli oyuncularla ilgilense de şimdiye kadar yalnızca Erol Can Çinko transferini tamamlayabildi.Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir