NBA’de Philadelphia 76ers forması giyen yıldız oyuncular Joel Embiid ile Ben Simmons hakkında bir iddia daha ortaya atıldı.

NBCSports.com’un tecrübeli yazarı Kurt Helin’ın haberine göre Embiid ile Simmons anlaşamıyor. Helin yazdığı yazıda tarihte birbiriyle anlaşamayan ilk ikilinin onlar olmadığını ve bu durumun gayet normal olduğu ifade etti ancak bir farkla.

Los Angeles Lakers’ın yıldızları Shaquille O’Neal ve Kobe Bryant’ın da birbiriyle anlaşamadığının altını çizen Kurt Helin buna rağmen oyuncuların takımlarına tam üç şampiyonluk kazandırdığını ifade etti. Kazanmak her şeyi çözer. 

Ancak Philadelphia 76ers’ın sorunu burada başlıyor. Sixers bu sezon Playoffların ilk turunda Boston Celtics’e 4-0 ile elendi. Bu eleniş hikayesi sorunları çözmüyor aksine sorunların üzerine yeni sorunlar ekliyor.

Fark ise buradan sonra başlıyor. Kobe ve Shaq evet birbirinden nefret ediyorlardı ancak kazandıkları için bu sorun biraz daha gölgede kalıyordu. Philadelphia kazanamıyor ve üzerine anlaşamayan iki yıldıza sahipler ve geleceklerini bunun üzerine kurmaya çalışıyorlar. Bunun olması ise zor gözüküyor.

Kaynak: Kurt Helin / NBCSpors.com

 

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir