Gordon Hayward Meydan Okudu: “Lebron’u 1’e 1’de parçalarım!”

Utah Jazz Video Media Day

Dün gece Utah Jazz’ın evinde Cleveland Cavaliers’ı mağlup ettiği maçta attığı son saniye basketi ile takımını galibiyete taşıyan Gordon Hayward, resmi sitesinde yazdığı yeni blog yazısına bu iddialı cümleler ile başlıyor.

Butler’daki kolej kariyeri de dahil olmak üzere parkelerin “iyi çocuğu” imajını hiç bozmayan ve kendi imajıyla son derece örtüşen Utah Jazz formasıyla her geçen gün basketbolunu geliştirmeye devam eden Hayward oldukça renkli bir kişiliğe sahip. Örneğin Hayward çoğu profesyonel sporcunun aksine boş zamanlarını partilerde değil, bilgisayar başında League of Legends oynayarak geçiriyor.

Yazının başlığında okuduğunuz sansasyonel cümlenin de espirisi bu aslında. Resmi sitesindeki en son blog yazısında video oyunlarıyla nasıl tanıştığını ve ne sıklıkla oynadığını anlatan Hayward yazıya oldukça sansasyonel bir giriş yapmayı tercih etmiş:

Beni genellikle mütevazi biri olarak gördüğünüzden bu sizi şok edebilir. Lebron James, MVP Kevin Durant, Russelll Westbrook. Blake Griffin, Chris Paul ve Dwight Howard’ı da atın içeriye. Hiç fark etmez. Anaokulu çocuklarıyla oynamaya benzer.. Dünya’daki hiçbir sporcu League of Legends’da benim kadar iyi değil!”

Eğlenceli yazıyı buradan okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler