Giannis Antetokounmpo: “Dürüst olmak gerekirse biraz ara vermiş olmak hoşuma gitti” #NBA

COVID protokollerinden çıkar çıkmaz Noel gecesi maçında Boston Celtics’e karşı şov yapan Giannis Antetokounmpo, maçın sonunda değerli açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Milwaukee Bucks, cephesinde bazı kritik eksiklere rağmen işler yolunda gözüküyor. Dün gece Noel gecesi maçında zorlu rakibi Boston Celtics‘i bir ara farklı geriye düşmelerine rağmen geri dönüp mağlup etmeyi başaran Bucks, bu sonuçla arka arkaya 3. galibiyetini almış oldu.

Maçı 36 sayı, 12 ribaund, 5 asist istatistikleriyle tamamlayan Bucks’ın yıldızı Giannis Antetokounmpo, maçın ardından basın kuruluşlarına yakın dönemde atlattığı COVID-19 süreci hakkında bazı açıklamalarda bulundu:

“Dürüst olmak gerekirse biraz ara vermiş olmak hoşuma gitti. Söylediklerim kulağa biraz bencilce gelebilir ama kendi düşünceme göre birazcık ara vermeye ihtiyacım vardı, ama günün sonunda baktığımda ise televizyonu açıp takım arkadaşlarımı basketbol oynarken izleyince aslında ne kadar o sahada olmak istediğimi fark ettim.”

Hastalık sürecinde burnunun koku alıp almadığı sorusuna da cevap veren Giannis: Kocaman bir burna sahibim, her türlü kokuyu alabiliyorum.” şeklinde cevap verdi.

2 kez MVP seçilen Giannis, 14 Aralık-25 Aralık tarihleri arasında NBA’in COVİD-19 protokolleri sebebiyle sahalardan uzak kalmak durumunda kalmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler