Galatasaray’da sağlık kontrolünden geçen Emir Preldzic ile Ege Arar açıklamalarda bulundu

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray Odeabank’ta bugün Emir Preldzic ve Ege Arar ile yeni transferler DaJuan Summers ve Richard Hendrix sağlık kontrolünden geçti.

2017 – 18 sezonu için köklü değişikliklere giden sarı kırmızılı kulüpte bugün takımın yeni oyuncuları DaJuan Summers ile Richard Hendrix karşılandı. Oyuncuların iner inmez GS TV’ye açıklama yapmalarının ardından sağlık kontrolünden geçen Emir Preldzic ile Ege Arar da GS TV’ye yeni sezon açıklamalarında bulundu.

Çok iyi bir takım olduklarını düşünen Ege Arar, yeni takım koçu Erman Kunter hakkında da konuştu. Taraftarlara da seslenmeden geçmeyen Arar, yeni sezonda salonu dolu görmek istediğini söyledi:

”Yeni bir organizasyon var, yeni bir macera… Bu sezon EuroCup’tayız. Çok iyi bir takım olduğumuzu düşünüyorum. Erman Kunter çok iyi bir koç. Hem burada hem Fransa’da kendini ispatlamış bir isim. Geçen sezonlarda olduğu gibi bu sezon da elimden gelenin en iyisini yapacağım. Taraftarlarımızdan ricamız; bu sezon Sinan Erdem Spor Salonu’nu her maç doldurmaları.”

Ege Arar’ın ardından açıklamalarda bulunan Emir Preldzic, yeni sezonda iddialı olduklarını söyleyerek sözlerine başladı. Mücadele edecekleri EuroCup’ta ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde şampiyon olmak istediklerini söyleyen Preldzic, yeni koçları Erman Kunter hakkında da açıklamalar yaptı:

”Erman Kunter’i kişisel olarak tanımıyorum ama hem Beşiktaş’ta hem Fransa’da yaptıklarından dolayı ne kadar iyi bir koç olduğunu biliyorum. EuroCup’ta ve Türkiye Ligi’nde amacımız şampiyon olmak. Pazartesi günü çalışmalara başlıyoruz. Kağıt üzerinde iyi bir kadromuz var. Yeni bir takımız, takım kimyasının oluşması açısından biraz zamana ihtiyacımız var. Yeni transferlerin ne kadar kaliteli oyuncu olduklarını biliyorum. Sinan Erdem’de bu sezon taraftarlarımızla birlikte elimizden gelenin en iyisini yapacağız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler