DaJuan Summers: ”Galatasaray taraftarının ne kadar çılgın olduğunu biliyorum!”

Galatasaray Odeabank’ın yeni transferi DaJuan Summers ile Richard Hendrix, bugün İstanbul’a geldi. Oyuncular, iner inmez duygu ve düşüncelerini GS TV’ye aktardı.

Söze ilk başlayan DaJuan Summers, duygu ve düşüncelerinden söz etti. Galatasaray’a karşı oynadığını ve nasıl bir takımla beraber olacağını bildiğini söyleyen Summers, taraftarlara seslenmeyi de unutmadı:

”Çok heyecanlıyım. Biliyorsunuz bu benim Türkiye’deki ikinci yılım. Bu yüzden buradaki ortama ve takımlara aşinayım. İşe koyulmak için sabırsızlanıyorum. Taraftarların desteğini görmek için sabırsızlanıyorum. Oyunumu nasıl bulacaklarını merak ediyorum. Geçen yıl Galatasaray’a karşı oynamıştım o yüzden burayı tanıyorum. Taraftarların ne kadar çılgın olduğunu biliyorum. İçinde oynaması harika bir atmosfer olacak. Dört gözle bekliyorum.”

Yeni takım arkadaşı DaJuan Summers’ın ardından sözü devralan Richard Hendrix, Galatasaray’a geldiği için mutlu olduğunu söyledi. Summers gibi taraftarlardan bahsetmeyi de unutmayan Hendrix, yeni sezonda taraftarları tutkulu bir şekilde görmek istediğini belirtti:

”Burada olduğum ve bu fırsatı elde ettiğim için mutluyum. Çalışmalara başlamak için sabırsızlanıyorum. Galatasaray taraftarlarına karşı geçmişte birkaç kez oynamıştım. Ne kadar tutkulu olduklarını biliyorum. Umarım bu sezon da onları aynı şekilde göreceğiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler