Galatasaray, yapılması planlanan kapalı spor salonunun inşa ruhsatını aldı!

Galatasaray, Türk Telekom Stadyumu’nun yanına inşa edilmesi planlanan 15 bin kişilik kapalı spor salonunun inşa ruhsatını aldı.

1 Aralık Cuma günü kulübün Olağan Genel Kurulu’nda salon ruhsatının Sarıyer Belediyesi’nden alındığının müjdesini veren Dursun Özbek, ruhsatın alındığını şu sözlerle duyurdu:

“Önemli bir gelişmeyi sona bıraktım ki hep beraber sevinelim. Gündeme hep iyi şeyleri getirmeye çalışalım. Beraber başarıya giden yolda bulunalım, el ele sırt sırta verelim. Benim böyle bir hayalim var. Herkes el ele tutuşsun ve önümüzdeki yılların projelerini birlikte yapalım. Bir spor salonu yapmayı vaat etmiştim. Dün itibarı ile ruhsatı aldık. Sevgili Sarıyer Belediyesi’ne teşekkür ediyorum. Sevgili Şükrü Genç bize bu manada büyük destek verdi. Aslında  bugün bunu söylemeye korktuk. Arkadaşlarım ‘Galatasaray için iyi bir gün. Neden söylemeyelim?‘ diyorlar. Arkadaşlarım ‘Galatasaraylıların sevineceği bir yatırım bu.‘ dediler. Onları kırmadım ve bugün yapı ruhsatını görüşünüze sundum.

İnşallah futbolun devre arasında da temel atma törenini yapacağız. Hepinizi temel atma törenine bekliyorum. Biraz duygusalım biraz da heyecanım var. Galatasaray’a hizmet etmek için geldim ve bu hizmetimde de söz verdiğim şeyleri adım adım yapmanın memnuniyeti var. Ben sizin başkanınızım. Beni siz seçtiniz. Bana bu onurlu görevi verdiniz. Galatasaray’ın 36. başkanı olarak teşekkür ediyorum, hizmetimin de en üst seviyede devam edeceğinden kuşkunuz olmasın.”


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler